پانزده

سلام،

به زعم رفیقان، خوش بختانه و به زعم معاندان، متاسفانه، من هنوز زنده ام! از همه عزیزان به خاطر غیبت طولانی مدت عذرخواهی می کنم. الحق که دلتنگتان بودم! فقط خداوند عالم است که دست روزگار چه حجمی ازکار و مشغله و گرفتاری بر شانه های نحیفم بار کرده است. به آن شلوغی سر بیافزایید عدم تمایل نویسنده را به خلق پست های چند خطی و آبکی. نتیجه می شود همین غیبتی که دیدید. القصه، امروز دیگر درد فراق یاران مجازی بر من غالب شده و در عین کمبود وقت، در خدمت دوستان حاضرم.

خدمت شما سروران خودم عارضم که:

- روزگار امروزمان مثل روزگار دیروزمان است. در این مدت هیچ رخداد مهمی حادث نشده است. همین که اوضاع بدتر از دیروز نیست، باید کلاهمان را روانه آسمان هفتم کنیم!

- حدود ده روز قبل همسر شدیدا بیمار شده بود. آن ایام را در حد کمال از او پرستاری کردم. حالش که بهتر شد، در صفحه صورتکتاب* خود پستی نوشت رمانتیک، اندر مناقب شوهر دردانه اش. آن پست که شده بود مایه رشک مردمان هیچ، خودش هم انگار از آن روز بیشتر قدرم را می داند!

- سخن از صورتکتاب شد، یادم افتاد به اعتیاد شدید همسر به این تارنما. به غیر از بازه ی مابین ساعت 7 صبح تا 3 بعدازظهر که خواب است، و ساعاتی که به خوردن غذا و قضای حاجات جسمانی مشغول است، بیشتر ساعات دیگر را به گشت و گذار در صورتکتاب و سر و کله زدن با وایبر و وی چت و چه و چه و چه می گذراند. انقریب است که او را به تخت طناب کنم...

- راستی، همکار بوگندویم را که خاطرتان هست؟ یک روز که دیگر جانم به لبم رسیده بود از استشمام مداوم هوای متعفن اتاق، رو به او کردم و گقتم: "آقای فلانی، به نظرت اینجا مدام یه بوی گندی نمیاد؟!" گفت: "نه...!". نه را گفت، اما همین حرکت باعث شد که مشکل تا 80% مرتفع گردد.

- ذهنم مثل همیشه پر است از حرف ها و مشغله هایی که دلم می خواهد بر دایره این وبلاگ بریزم. اصلا فلسفه وجودی اینجا همین است! دعاکنید که اوضاع یارم شود.

- هرچند که من خود از اهالی پرشین بلاگ هستم، اما هرچه می کنم کامنت هایم برای دیگر اهالی این فضا ثبت نمی شود. لذا تا پیدا شدن راه حل، از همه پرشین بلاگی ها به خاطر عدم کامنت گذاریم در صفحاتشان عذرخواهی می کنم.

- اگر از این پس مجددا غیبتم طولانی شد، بدانید که احتمالا بازهم درگیر روزمرگی ها هستم. هرچند که تلاش خواهم کرد تا حداقل در حد تایید نظرات شما بزرگواران سری به اینجا بزنم.

-از صاحبان وبلاگ های "پلاک 60"، "جاودانه های من+تو=ما" و "سفیدبرفی" که در این مدت طی کامنت های جداگانه جویای علت غیبت و صحت سلامت نویسنده این وبلاگ شده بودند از اعماق وجود سپاسگزارم! ارزشمندند کسانی که برایشان ارزشمندیم.

- خداحافظ. امیدوارم سلام بعدی از این خداحافظی چندان دور نماند.

 

*Facebook

/ 36 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zeinab

موفق باشید ---- ببخشید بعد ارسال دیدم اشتباه نوشتم[خجالت]

سفیدبرفی

سلام...خوشحالم که حالتان خوب است...امیدوارم زود ب زود بیاید

آمنه

به به رسیدن بخیر.انشالله سرتون با خوشی مشغولی باشه نه روزمرگی و کسالت.[لبخند]

غزال

این غیب برام غیر طبیعیهً همه چیز مرتبه؟

وحید

شلوغی همیشه هست.اما شما نیستی

Nika

واسه همینه که منم به روت نمیارم کاستی هاتو [شیطان]

Nika

رسیدن بخیر [نیشخند]

zeinab

[نیشخند][شرمنده] ---- تشریف آوردین؟؟ خوش آمدین[لبخند]