دوازده

سلام

 

- بار قبل که خدمت رسیدم، مقداری کسالت داشتم. کسالتم هم خلاصه می شد در یک گلودرد حاد و همان سینوزیت همیشگی. هرچند که فی الحال به لطف دو عدد آمپول پنی سیلین بسیار بهترم، اما از برکت وجود سرمای هوا، کاملا بهبود نیافته ام. با هر پیاده روی در هوای آزاد، بازهم چندقدمی به عقب بر می گردم.

 

- آنجا را نمی دانم. اما اینجا سگ دارد ترومپت میزند از فرط سرما...

 

- در پست های "37 روز مانده" و "36 روز مانده" که به ترتیب در تاریخ 31 شهریور و 1 مهر نگارش شدند، سخن از حضور همکاری جدید در اتاق اینجانب در محل کار به میان آمد و کمی هم احوالات ایشان شرح داده شد. او هنوز هم اینجاست. در ظاهر روبروی من و در باطن روی مغز من. حضورش بسیار آزارم می دهد! چرا؟ چون:

     1- او اینترنت ندارد. من اینترنت دارم. روزی 200 بار از من می خواهد تا اجازه بدهم ایمیلش را چک کند. معلوم نیست چه فرد مهمی قرار است به این آدم کج و معوج ایمیل بزند!

     2- لهجه اش بسیاااااااار زشت و تهوع برانگیز است!

     3- بسیار فضول و فرصت طلب است. اگر دو نفر با هم صحبت کنند، گوش تیز می کند تا ببیند چه می گویند، بلکه در میان صحبت هایشان اطلاعات مفیدی برای خودش به دست آورد. هرجا ببیند چیزی نصیبش می شود، با چتر فرود می آید.

    4- بسیار ابله و عقب افتاده است. در مورد بدیهی ترین چیزها مدام از من سوال می کند. تازگی ها فقط به او می گویم "نمی دانم".

     5- روزی 15 بار زیر بغل خودش را بو می کند!

     6- دماغی عقابی دارد و هر سوراخ دماغش به قاعده دهانه غار علی صدر است. بسیار کریه المنظر!

     7- تمام زشتی های بالا را پشت یک ظاهر مبادی آداب و پاچه خوار مخفی کرده است.

     8- و ده ها ریزخصوصیت مشمئزکننده دیگر. در یک کلام، بسیاااااااار انسان نچسب و نامعمولیست.

برای خلاصی اینجانب از شر او، دعاگو باشید...

 

- رندی میگفت چون در قیامت برای حساب و کتاب در محضر حضرت حق حاضر شوم و او از من سوال کند که "این معصیت و آن تخلف و این عمل زشت و آن نافرمانی را از چه رو مرتکب شدی؟" در جوابش خواهم گفت "حتما حکمتی داشته است...". تا ببینم چه حالی خواهد داشت!

خداوندا! انتقام استدلال نمکین بالا را از من مستان و مرا معذب به عذاب خود مکن، که من فقط نقل کردم آنچه را که دیگری گفت. هرچند که فی الواقع بر دل بنشست!

 

- دوازده = هشت

 

یاحق.

/ 25 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ققنوس

سلام انشا.. که بهترین... این روزها همگهی ما حالمان ناخوش است. در مورد همکار... بعضی وقت‌ها اگر کسی حتی زیبا رو هم باشد ممکن است روی مغز ما رژه رود... احساس می کنم رفتارهای زننده‌اش باعث شده که این میزان زشت پنداریدش.... من انسان‌هایی در کنارم بودن که با اینکه از زیبایی بهره‌ای نبرده بودند اما به قدری سیرت زیبا داشتند که صورتشان به چشم نمی امد. به نظرم بهتره کمی به مغزتون استراحت بدید... کمتر به ایراداتش فکر کنید.. اینجوری بیشتر آزار می بینید.

یک دختر

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ پشت سر یکی حرف زدن کار خیلی بدیه [نیشخند][نیشخند] واقعا بعضیا چرا اینقدر نچسبن[اوه] حکایتتم خیلی با حال بود [گل] راستی سلام من اومدم ...

قطره

سلام این قسمت دو از ده رو چرا نوشتید؟همینجوری؟[متفکر]

[خرخون]

خانم خونه

() () () || || || {*~*~*~*~*~*~*} @@@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~*~*~*~~*~*~*~*~*~} {~*~*~*~~ *~~*~~~~*~~*~~*~*} {~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~*~*~*} @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ دوست عزیز سلام این کیک تولد سه سالگی دوقلوهای منه ازتون دعوت میکنم تو جشن کوچیک ما شرکت کنین همین حالا به آدرس وب سایت ذیل !!!! در ضمن با قدم رنجه تون ما رو سرافراز و دوقلوها رو خوشحال میکنید سپاسگذاریم [لبخند]

ققنوس

سلام ... حباب خان کجا موندی؟؟؟ چرا تشریف ندارین؟؟؟؟

maman68

میخوای شما آسمون باش موضوع اصلی فاصله ست

ققنوس

قصد جسارت نداشتم... خوب چس صداتون کنیم... من که نمی ـونم بگم.[لبخند]

مهتا

این جمله ی قصار"سگ ترومپت میزنه "خیلی باحاله.الان طوری شده بی ربط و با ربط من از این جمله استفاده میبرم و لب مطلبم باهاش ادا میشه.مراتب تشکر منو بابت یاددهیش بپذیرید:)