یازده

سلام،

1- قبل از هر چیز بر خود واجب می دانم که کمال امتنان و سپاسگزاری خود را از همه هموطنان متلک پران، بددهن، هتاک و لومپن خود بابت به خاک و خون کشیدن صفحه شخصی آن فوتبالیست منفور در آن شبکه اجتماعی مشهور اعلام نمایم. هرچند که هتاکی به خودی خود عملی است مذموم، اما در این جایگاه هدف وسیله را توجیه نموده و عمل به ظاهر زشت آن ها باطنی زیبا دارد. دست همه شان را میبوسم.

2- به امید حضرت حق در این سال فوتبالیست کج اخلاق و بی ارزشی که در بند قبل از او یاد شد دیگر به ناحق مرد فوتبال جهان نشده و جای خود را به "کریس" می دهد. هرچند که فرد اخیر هم چندان به دل نمی نشیند، اما برای ما از میان "بد" و "بدترین" بی شک "بد" مقبول تر است.

3- "رائول گونزالس بلانکو". او بود محل تجمیع صفات حسنه فوتبالی و غیرفوتبالی. یادش گرامی باد.

4- هنوزهم اکثر قریب به اتفاق خوانندگان این وبلاگ بانوان هستند. فکرکنم گفته های بالا چندان هم برایشان جذاب و معنی دار نبود. اما من باید میگفتم، و گفتم.

5- از دیروز کمی سرما خورده ام. دیشب همسر هر آنچه در توان داشت برای تیمار کردنم انجام داد. اصلا انگار منتظر بود که زیر یک سقف برویم و من بیمار شوم و او از من مراقبت کند! به هر شکل از زحمات ایشان بسیار سپاسگزارم. به خودش هم گفته ام.

6- لعنت بر سرما و زمستان و باران و برف و سوز و تمام پدیده های جوی دیگر فصل سرما...

7- چندان سرحال نیستم، عطف به قضیه بیماری. خدا حافظ و ناصرتان.

/ 27 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zeinab

رئااااال؟؟؟؟ [قهر] پس چطور از کریس هم چندان خوشتون نمیااد؟؟؟؟ [خنثی]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────┌ │ امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام فرمودند: │ │ چه بسیار خواهش های نفسانی لحظه ای، که اندوه طولانی را در پی دارد.│ │ جهادالنفس، حدیث 93 │ ┘────────────────────────────────────└

NiKa

منم شوخی کردم [چشمک] خوبه ادامه بده من بهت تلقین میکنم، امید به خدا بلکه مشکلات دیگتم با همین ویتامین C حل شد [نیشخند]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────┌ │ امام صادق علیه السلام فرمودند: │ │ سه چیز است كه محبت آورد: قـرض دادن و فـروتنـى و بخشـش │ │ تحف العقول صفحه ی 316 │ ┘────────────────────────────────────└

zeinab

اونوقت اون تازه به دوران رسیده ها کیان؟؟؟؟!!! ----- بارسا منظورتونه؟؟ (یا مثلا 4030) ... فکر کنم ناگفته پیدا بود که از اونا نیستم !!! و قطعا بیزارم از کسانی که چشم و گوش بسته و فقط به خاطر یه سری چیزهای پوچ طرفدار تیم های بی اصالت میشن!![قهر]

NiKa

آقا خوبی ؟! حال و احوالت بهتر شده !؟ آیا !؟

وحید

یکی به مهتا بگه اون دیوید مک منمن نیست بلکه استیو مک منمن می باشد. ضمنن چه ایرادی داره همه دنیا با خلقیات ما ایرانی جماعت آشنا بشن و بدونن ما چه جماعت بافرهنگی هستیم؟ این اتفاقات رو به فال نیک میگیریم تا شاید از توهم بافرهنگ بودن بیاییم بیرون و فکری به حال فقر فرهنگیمون بکنیم.

مهتا

بعله .حق با شماست آقای وحید.ولی دیوید مک منمن هم داریم پسرعموی استیوه و خیلی هم بچه ی خوبیه:)))) دیدم یه چیزی این وسط نمیخونه ها!میخواستم از دیوید بکهام اسم ببرم که قاطی شد.[اوه]

zeinab

هرگز !! ----- واسه بخش دوم صحبت های آقا وحید هم لایک

یک دختر

توی گرمای داغ نرفتی سر کار تا قدر سرما رو بدونی..باور کن سرما هزار برابربهتر از گرماست اینو یه متولد گرم تریم ماه سال بهت میگه..